טיהור באיכות גבוהה של מי שתיה ובישול

זה לא סוד שמי השתייה בארץ (תלוי כמובן באזור הספציפי בו אתה גר) הנם מזוהמים ומסוכנים לשתייה.

בכינרת יש אורגניזמים מסוכנים, אקוויפר ההר "ניזון" משפכים ופסולת רעילה, והמים באקוויפר החוף מכילים חיידקים ופסולת רעילה (100 אלף טון פסולת אינה מגיעה לרמת חובב והיא חודרת אל האקוויפר עם תחילת הגשם הראשון), שלא לדבר על דשנים חקלאיים, שפכים תעשייתיים, חיידקים מתשתיות ביוב ישנות ורקובות, ואפילו דלק מכוניות הדולף מתחנות דלק(!) אל האקוויפר.

אם שפר עליך מזלך ובמקום שאתה גר המים עדיין באיכות סבירה, תוכל להסתפק במערכת טיהור מי שתייה ובישול שתטפל רק ב 2 קבוצות הזיהומים של לכלוך הגס והגזים (כלור וטעמי לוואי).  (מערכת כזאת הנה למשל Aqua Tal 3).

אם תוסיף למערכת נורת UV TAL, כנגד חיידקים, תקבל טיהור ברמה של תמי 4, למשל…

אלא שאם המים במקום מגוריך נמצאים ברמת הסיכון הגבוהה יותר, יש לך 2 אפשרויות בלבד:

– לקנות מים מינרלים ולהשתמש בהם לשתיה. הבעיה היא שלא תוכל להשתמש בהם לבישול, שכן הרתחת מים מינרלים אינה מומלצת כלל (ואפילו אסורה על פי משרד הבריאות).

מצד שני, הרתחת מי ברז לבישול אינה פותרת את בעיית הזיהומים המומסים במים, שהם הגורמים המסוכנים יותר לבריאות…

– או: להתקין מערכת אוסמוזה הפוכה לטיהור מושלם של כל חמש קבוצות הזיהומים במים (לכלוך גס – חול, חלודה… , גזים – עודפי כלור, גזים, טעמי לוואי…  חיידקים – כולל אלו החודרים מתשתיות ביוב רקובות אל מי התהום, מוצקים מומסים במים – מתכות רעילות, שפכים תעשייתיים, דשנים חקלאים, דלקים מתחנות דלק דולפות, ואבנית).

בשוק תוכל למצוא מבחר מערכות אוסמוזה הפוכה.  את המערכות הזולות יותר שלנו OSMOTAL 5, או AQUA TAL 4 תוכל לרכוש כאן באתר האינטרנט, או ברשתות הגדולות, הום סנטר, אייס וכד‘.

אם אתה מעוניין במערכות אוסמוזה איכותיות במיוחד, וגם בעצה טובה בדבר המערכת המתאימה לך יותר, על פי אזור מגוריך / אם יש ילדים קטנים בבית, ועוד, אנא הקדש כמה רגעים לעיון במפרטי המערכות הייחודיות שלנו מסדרת ECO PURE, אותן לא תוכל למצוא בחנויות.